Skip to content Skip to footer
0 items - 0 Kč 0
0 items - 0 Kč 0

Pražírna

coffeecup.cz/shop


Coffeecup

Pražírna CoffeeCup

Pražírna CoffeeCup navazuje na vysokou kvalitu služeb naší kavárny CoffeeCup ve Františkových Lázních. Pražíme pouze 100 % Arabicu, kterou pečlivě vybíráme tak, aby splňovala naše vysoké požadavky na kvalitu. Naší nabídku aktualizujeme několikrát do roka. Sledujte náš e-shop
Hledáte pro svůj podnik kvalitní kávu za férovou cenu?  Kontaktujte nás!
  • Pražíme si zásadně sami pomocí vlastní technologie
  • Kávové kurzy – poradenství pro začínající kavárníky
  • Pražíme na míru
  • Upražíme až 400kg kávy za týden
  • Pražení již od 3kg

Výběrová káva je specifická svojí kvalitou a péčí o každé zrnko, která začíná již na kávových plantážích. V balíčku výběrové kávy jsou pouze zrna zralá, bez škůdců, kamínků a jiných předmětů, která vám mohou poškodit váš mlýnek.

Jednotlivé druhy vybíráme tak, aby po upražení káva z nich uspokojila jak domácího uživatele, tak provozovatele kavárny, restaurace i hotelu.

Aktuální nabídku najdete na našem e-shopu nebo v kavárně CoffeeCup ve Františkových Lázních.Pokud máte zájem o pražení kávy nebo velkoobchodní spolupráci, neváhejte nás kontaktovat. 
Vyplňte všechny potřebné údaje, ozveme se Vám co nejdříve zpět. Nebo nám jednoduše zavolejte: 603169671.

* Odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním svých osobních údajů podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (GDPR).

Go To Top